Ogólnopolska Konferencja Studencko-Doktorancka „Konflikty w XXI wieku”

Zapraszamy Was na Ogólnopolską Studencko–Doktorancką konferencję pod patronatem Polskiego Towarzystwa Socjologicznego pt.
„Konflikty w XXI wieku”.

Konferencja

Konferencja poświęcona będzie w całości konfliktom widocznym w przestrzeni publicznej na przestrzeni ostatnich 15 lat, a sama sesja będzie miała charakter interdyscyplinarny – zachęcamy do udziału młodych socjologów, antropologów, kulturoznawców, polityków i historyków.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa najciekawszych prac nadesłanych w ramach cyklicznego konkursu fotografii socjologicznej „Konflikt w kadrze”.

Wydarzenie będzie miało miejsce: 19 maja 2015 roku w gmachu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul. Wóycickiego 1/3, w Auli Schumana, Auditorium Maximum.

Zachęcamy Was gorąco do udziału w konferencji – jesteśmy przekonani, że stworzenie takiej przestrzeni dialogu zaowocuje swobodną wymianą myśli i poglądów na ważne tematy współczesnego świata.

Poniżej call for papers konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.

Call for papers Konflikty w XXI wieku